Atnaujinta Pirmadienis, 08 Kovas 2010 10:16
daugiabuciu-vartai-durysVokiečių garažo ir pramoninių vartų gamintojas Hörmann, reaguodamas į kylančią privataus būsto renovacijos bangą šioje šalyje, pateikė būsto renovacijos procesą palaikantį ir skatinantį pasiūlymą, kuris Lietuvoje pirmą kartą buvo pristatytas „Resta 2009“ parodoje.

Pasak Tomo Radzevičiaus, Hormann Lietuva direktoriaus, Reno serijos komplektas skirtas naujų individualių namų įrengimui ar renovacijai, tačiau kompanija turi paruošusi konkurencingų pasiūlymų ir daugiabučių namų renovacijos projektams. Jų įgyvendintojams bus pasiūlytos intensyviam naudojimui pritaikytos šiltos ir saugios daugiabučių laiptinių durys ir automatiniai vartai požeminiams bendro naudojimo garažams.

Standartinio išmatavimo, keturių apdailos variantų laukujų durų ir garažo vartų su automatine pavara komplektas renovacijos idėjas atspindinčiais pavadinimas RenoDoor ir RenoMatic, parduodamas už 30 proc. mažesnę nei įprasta kainą. Tiesa, vertinant šių vartų ir durų dizainą, konstrukciją bei panaudotas medžiagas šio produkto ekonominiu niekaip nepavadinsi. Durų varčia pagaminta iš nerūdijančio plieno arba aliuminio su užpildu, stakta pagaminta iš aliuminio, sumontuotas aštuonių taškų užraktas ir nuo įsilaužimo apsauganti sistema. Vienintelis apribojimas, dėl kurio galima pateisinti tokią mažą kainą – vienas standartinis dydis. Tačiau tai ne problema vartotojams, keičiantiems prieš dešimtmečius įsigytą įrangą arba naujų namų statytojams projektavimo metu pasirūpinantiems, kad būtų įrengtos standartinių dydžių garažo vartų ir durų angos. Šis komplektas už Lietuvos rinkai adaptuotą kainą buvo pristatytas pavasarinėse statybų parodose „Resta 2009“ Vilniuje ir „Individuali statyba ir renovacija“ Klaipėdoje.

hormann

Publikavo "Hormann Lietuva"
www.hormann.lt


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 1 balsas )
 

Komentarai 

 
#1 Genevieve 2018-10-22 18:55
I see you don't monetize your website, don't waste
your traffic, you can earn extra bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Also visit my website :: BestLou: https://MightyAundrea.blogspot.co.uk
Cituoti
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis