PDF Spausdinti El. paštas

Darbo vietos pasiruošimas  

(5580 lankytojai)

Atnaujinta Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010 12:37
pasiruosimas-darbuiDarbo atlikimo metu reikia pa sirūpinti visomis įmanomomis priemonėmis, kad dulkės ir garsas sklistų kaip galima mažiau už darbo vietos. Jei darbas ilgesnės trukmės nei pora valandų, iš darbo vietos pirmiausia reikia patraukti visus pašalinius daiktus. Likusius paviršius reikia uždengti (grindis ar baldus). Jei nėra galimybės, tuomet reikia viską užsidangstyti, o kambario duris laikyti uždarytas ar (jei durų nėra) uždengti angas plėvele.

Kartais atrodo, kad neverta dengti to ar ano, nes nieko neatsitiks, dirbsiu atsargiai. Tačiau atlikus darbą, pastebima, kad tie neuždengti paviršiai nukentėjo – nusitaškė smulkiais dažų lašeliais ar pan. Tuomet ir puikiai atliktas darbas neteiks džiaugsmo.Visus įrankius ir medžiagas reikia laikyti darbo vietoje – jei tik pakanka vietos, taip kuo mažiau keliant dulkių pernešant daiktus iš vienos vietos į kitą; Pasirūpinus įrankiais ir apsaugomis, jei atliekame didesnį projektą, kartais

neišvengiami būna ir griovimo darbai. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad norint pasiekti puikų galutinį rezultatą, viską reikia švariai išgriauti (žinoma, paliekant laikančiąsias konstrukcijas), „atlaisvinti erdvę“. Tas galioja tiek buto ar namo remonto metu, tiek pradedant statyti naują namą. Taip atsiranda daugiau erdvės visiems statybiniams įrengimams ir medžiagoms.

Ypatingai keblu atlikti didesnius projektus senos statybos butuose, kai šeimininkai gyvena tame bute. Tuomet didelį stresą patiria ir užsakovai (dėl viso triukšmo ir neišvengiamų dulkių), ir meistrai (suprasdami, kad sukelia stresą šeimininkams). Todėl realiai, užsakovams gyvenant tose patalpose (jei gyvenamųjų patalpų neįmanoma visiškai izoliuoti), įmanomas ne ilgesnis nei kelių dienų trukmės projektas.


Paskelbė NTmeistrai.lt - visi meistrai vienoje vietoje: santechnikai, elektrikai, staliai, apdailininkai, tinkuotojai, betonuotojai ir kt.

Susiję straipsniai:

Nėra susijusių straipsniųĮvertinkite šį straipsnį: 

( 7 balsai )
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis