PDF Spausdinti El. paštas

Lemtingi centimetrai  

(14291 lankytojai)

Atnaujinta Pirmadienis, 08 Kovas 2010 10:18
segmentiniai-plokstuminiai-vartaiDaugeliui vairuotojų pažįstama situacija: įvažiuojant į siaurą garažą dažnai nulaužiami arba subraižomi automobilio šoniniai veidrodžiai, o jų pakeitimas naujais ar remonto išlaidos siekia keturženklį skaičių. Problemą aštrina šiuolaikinių automobilių vystymosi tendencijos. Nauji automobiliai, ypač septynviečiai šeimyniniai vienatūriai ar SUV visureigiai gaminami vis platesni.

Įvairuoti šiuos automobilius į senesnių standartų automobiliams pritaikytus garažus vis sunkiau. Sprendimą surado Europos garažo vartų madas diktuojanti vokiečių kompanija Hörmann. Pakanka plokštuminius garažo vartus pakeisti segmentiniais ir įvažiavimas į garažą praplatės net 14 cm. Tai pakankamai akivaizdus skirtumas, ypač mažiau patyrusiems ar nuolat skubantiems vairuotojams. Lemtingi centimetrai sutaupomi, nes segmentiniai garažo vartai, skiringai nuo plokštuminių, šonuose neturi vartų plokštumą laikančių svirčių, kurios užima daug vietos ir susiaurina įvažiavimo angos plotį. Segmentiniai vartai turi ir kitą privalumą. Jie atidaromi vertikaliai į viršų, todėl sutaupoma daugiau vietos priešais garažo vartus. Prie pat vartų galima pastatyti dar vieną automobilį, kuris netrukdys atidaryti garažo vartus.

Pasak Tomo Radzevičiaus, „Hörmann Lietuva“ direktoriaus, nepaisant akivaizdžių segmentinių vartų privalumų, pakeliami plokštuminiai vartai taip pat išlieka populiarūs. Pavyzdžiui, lietuvių mėgstami „Berry“ vartai Europoje gaminami ir paklausūs jau daugiau kaip penkiasdešimt metų. Nepasikeitė nei pavadinimas, nei vartų veikimo principas, pakito tik medžiagos ir gamyboje naudojamos technologijos. Tai nestebina – europiečiai vertina paprastus ir praktiškus daiktus, o ir mažų automobilių populiarumas Europoje taip pat nemažėja.

hormann

Publikavo "Hormann Lietuva"
www.hormann.lt


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 1 balsas )
 

Komentarai 

 
#2 iqulaove 2021-03-15 09:25
http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules hlr.lbgl.nuopamatu.lt.egk.fj http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
Cituoti
 
 
#1 ifetefupuina 2021-03-15 09:19
http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin iwt.roeh.nuopamatu.lt.gwt.qs http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
Cituoti
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis